Hepsiburada alışveriş kredisi, sadece hepsiburada’dan satın alınabilecek ürünlerde kullanılan inik bir ihtiyaç kredisidir. Hepsiburada alışveriş kredisi sayesinde, kartınızın limiti dolu olsa dahi veya banka kartınızda hiç para olmasa dahi istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Hepsiburada alışveriş kredisinde herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur, istediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurudan kısa bir süre sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır.

Emekliye faizsiz kredi veren bankalar

Hepsiburada alışveriş kredisi için yapılan başvurular, yalnızca hepsiburada anlaşmalı bankalar aracılığı ile yapılabiliyor. Ancak hepsiburada anlaşmalı bankaların sayısının oldukça fazla olduğunu söylemekte yarar var. Kredi notunuza göre banka tarafından bir değerlendirme yapılıyor ve kredi alıp alamayacağınız bildiriliyor. Hepsiburada alışveriş kredisi için herhangi bir sigorta veya  kredi tahsis ücreti gibi ek ücretler alınmıyor. Almış olduğunuz alışveriş kredisini taksitlendirebiliyor ve Atm ya da şubeler aracılığı ile kredi borçlarınızı ödeyebiliyorsunuz.

Alışveriş Kredisi  Taksitlendirme

Alışveriş kredilerinin geri ödemesi 60 aya varan vadelerle taksitlendirilebiliyor. Hepsiburadadan alışveriş kredisi kullanan bireyler uygun faiz oranları ile almış olduğu kredileri 5 yıla varan vadelerle ödeyebiliyorlar. Kredinin aylık faizi 2,19% olup efektif yıllık faiz oranı ise 36,51%’dir.  Faiz oranlarına vergiler dahil değildir.

NE? NASIL?  E-Devlet ile Hemen Başvurun! Müjde Geldi Geri Ödemesiz 9000 TL Alabilirsiniz...

İLGİLİ HABERLER:
En uygun kredi kartı veren bankalar
Ev hanımları kredi çekebilir mi?

Alışveriş Kredisi Nereye Ödeniyor?

Alışveriş kredisinin taksit ödemeleri, ilgili banka şubesine yatırılıyor. Yani hangi bankadan alışveriş kredisi almış iseniz, o bankaya ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Alışveriş kredisi için anlaşacağınız bankada hesabınızın bulunma şartı vardır.