Pek çok kişi çeşitli ihtiyaçlardan dolayı kredi almak istiyor. Fakat kredi faizlerinin oldukça fazla olmasından dolayı istenen krediler bir türlü alınamıyor.Devlet ise bu kişiler için son derece avantajlı olan faizsiz kredi fırsatlarını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Devlet destekli bankalardan alınan bu krediler ise geri ödeme konusunda sıkıntı yaratmıyor ve kredi sahiplerinin kolay şekilde ödeme yapmasına olanak veriyor. Faizsiz şekilde kredi almak isteyen kişilerin çeşitli şartları sağladıktan sonra bu kredileri alabilmesi mümkün oluyor. Bu konuda ise şartları detaylıca okuyarak ona kredi başvuru yapmak gerekiyor.

Pek çok kişi çeşitli ihtiyaçlardan dolayı kredi almak istiyor. Fakat kredi faizlerinin oldukça fazla olmasından dolayı istenen krediler bir türlü alınamıyor. Devlet ise bu kişiler için son derece avantajlı olan faizsiz kredi fırsatlarını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Devlet destekli bankalardan alınan bu krediler ise geri ödeme konusunda sıkıntı yaratmıyor ve kredi sahiplerinin kolay şekilde ödeme yapmasına olanak veriyor. Faizsiz şekilde kredi almak isteyen kişilerin çeşitli şartları sağladıktan sonra bu kredileri alabilmesi mümkün oluyor. Bu konuda ise şartları detaylıca okuyarak ona kredi başvuru yapmak gerekiyor.FAİZSİZ KREDİ ALABİLMEK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR?

NE? NASIL?  Asgari Ücretli Çalışanlara Büyük Müjde Geldi! Bu Mesleği Yapanların Maaşları 4 Bin TL Olacak

Devletten faizsiz şekilde kredi almak isteyen kişiler öncelikle bu krediler için bazı şartları sağlaması gerekiyor. Şartlar olarak da kredi notları belirtiliyor. Kredi notu çok düşük olan kişiler bu faizsiz kredi paketlerinden faydalanamıyor. Kredi notunun ise bu noktada 1200 ve üzeri olması isteniyor. Bankaların ise bu kredi notuna dikkat etmelerindeki tek amaç kredi ödemelerinin düzenli şekilde yapılıp yapılmayacağıdır. Daha önceden kredi almış ancak ödemelerini istenildiği gibi yapmamış olan kişilerin kredi notları düşük olduğundan dolayı bu kişilere pek fazla kredi verilmek istenmiyor.

Faizsiz kredi için gereken bir diğer koşul ise gelir durumu oluyor. Gelir seviyesi kredi ödemesini yapabilecek düzeyde olmayan kişiler kredi için başvuru yapamıyor. Başvuruların yapılabilmesi için mutlaka gelir düzeyinin aylık kredi borcunu ödeyebilecek düzeyde olması gerekiyor. Bankalar tarafından verilen gelir seviyesinde olunduğu sürece faizsiz kredi başvuruları yapılabiliyor.

NE? NASIL?  1000 TL Yardım için Son Dakika Açıklaması Geldi! e-Devlet ile Hemen Kontrol Edin...

ZİRAAT BANKASI 5 BİN LİRA FAİZSİZ KREDİ PAKETİ

Ziraat Bankası devlet destekli bir banka olarak faizsiz kredi almak isteyen kişilere 5 bin liraya kadar kredi tutarı verebiliyor. Bu kredilerin ise 36 aya kadar vade süresi bulunuyor. Dolayısıyla krediyi alan kişiler çok düşük ödemelerle birlikte kredilerini kapatabiliyor. Bu faizsiz kredi paketine başvuru yapmak isteyen kişiler ise banka şubelerinden ya da İnternet üzerinden başvuru yapabiliyor. Özellikle İnternet bankacılık sistemleri sayesinde başvurular çok daha kolay hale geliyor.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI 5 BİN LİRA FAİZSİZ KREDİ PAKETİ

Türkiye Finans Bankası da faizsiz kredi çekmek isteyen kişilere 5 bin lira kredi tutarı sunuyor. Genel olarak sadece acil ihtiyaçlarda verilen bu kredilerin 36 ay vade süresi de oluyor. Dolayısıyla kredi ödemelerine çok düşük tutarlardan başlayarak devam etmek söz konusu olabiliyor. Özellikle korona virüs salgını dönemlerinde kişilere maddi sıkıntı çıkarmayan bu olanak sayesinde pek çok kişi faizsiz kredi başvurusu yapabiliyor. Başvuruları ise en yakın banka şubesinden yapmak mümkündür. İsteyenler İnternet üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapma hakkına da sahiptir.

NE? NASIL?  SGK Girişi Olanlara Dev Müjde Geldi! Toplu Para İadesi Alabilirsiniz...

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI FAİZSİZ KREDİ AVANTAJLARI

Son olarak bahsedilecek olan Albaraka Türk Katılım Bankası faizsiz şekilde 5 bin lira kredi tutarı vermesi ile ihtiyaç sahiplerine son derece destek oluyor diyebiliriz. Banka üzerinden alınan 5 bin lira faizsiz kredi ile birlikte büyük bir borcun altına girmeden kredi sahibi olunabiliyor. Alınan kredilerin ise 36 aya varan vade süreleri sayesinde aylık olarak ödenecek tutar da daha çok düşüyor. Genel olarak maddi durumu kötü olan kişiler de acil ihtiyaçlarında bu faizsiz krediye sahip olabiliyor. Çok rahat bir ödeme dönemi ile birlikte düzenli şekilde kredi borçları kapanabiliyor. Krediye başvuru yapmak isteyen kişiler İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık sayesinde başvuru yapabiliyor. Korona virüs salgını nedeniyle bu başvuru şekilleri tavsiye ediliyor.