Geçim dertleri her geçen gün biraz daha büyümeye devam eden emekliler için 1500 TL ödeme müjdesi verildi. Zor durumda olan emekliler için sunulan yeni fırsat desteği sayesinde emekliler bin 500 lira ödeme alacak. Ancak destekten yararlanmak isteyen emeklilerin mutlaka başvuru yapmaları gerekecek.

 

EMEKLİLERE BİR DEFAYA MAHSUS OLMAK ÜZERE 1.500 TL ÖDEME YAPILACAK! 

Korana virüs salgını nedeni ile ekonomik olarak daha da zor koşullar altında yaşamaya başlayan emekliler için tek seferlik bin 500 TL ödeme desteği açıklaması geldi.

Her sene biri Kurban Bayramı bir diğeri de Ramazan Bayramı öncesi olmak üzere 2 kere dağıtılan emekli ikramiyeleri yanı sıra bankalarda emekli maaşı için promosyon ödemesi yapıyor.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU! EMEKLİ MAAŞINI TAŞIYANLAR 1500 TL PROMOSYON ÖDEMESİ ALACAK 

Bankalar emekli maaşları için çeşitli kampanyalar sunarken emekli maaşını taşıyan kişilere bankalar en az 3 sene boyunca kendi bankalarından maaş alacaklarına dair söz vermeleri halinde promosyon ödemesi yapıyor.

NE? NASIL?  TOKİ Kampanyası Devam Ediyor... Ev Almanın Tam Zamanı Fırsatı Kaçırmayın!

Her banka kendi yönetimi tarafından alınan kararlar kapsamında belirlenen promosyon ödemesi yaparken açıklanan rakamlar kapsamında emeklilere 1500 liraya varan promosyon ödemesi müjdesi geldi.

 

EMEKLİLERE MAAŞ PROMOSYONU ÖDEYEN BANKALAR HANGİLERİ, EN YÜKSEK PROMOSYON HANGİ BANKADA?

Ülkemizde hizmet veren her banka promosyon ödemesi yapmakta olup;

Şekerbank emekli maaş promosyonu en düşük 500 lira en yüksek 750 lira olacak şekilde promosyon ödemesi yapmaktadır. Bu tutara ek olarak en az 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde ilave 150 lira ve kredi kartı alarak bu kart ile en az bin liralık alışveriş yapan emeklilere 200 lira ilave promosyon ödemesi kazanma imkanı sunulmaktadır.

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK, VAKIFBANK VE FİBABANKA TARAFINDAN AÇIKLANAN PROMOSYON  TUTARLARI NE KADAR?

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank emekli maaşı tutarına göre belirlenmek üzere en düşük 500 lira ve en yüksek 750 lira promosyon ödemesi yapacak.