Nakit ihtiyacı olanlara büyük müjde geldi! Tam 3 ay ödemesiz dönemli 50 TL kredi desteği ile vatandaş tüm maddi sıkıntılarını geride bırakarak 2021 yılına girme fırsatı elde edecek. Pandemi döneminde vatandaşın acil nakit paraya olan ihtiyacı artarken bankaların da kredi müjdeleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu bankalardan biri de ING Bank oldu.

 

ING BANK’TAN 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 50 BİN LİRA KREDİ DESTEĞİ MÜJDESİ GELDİ! 

Nakit paraya ihtiyacım var diyenler dikkat! Aradığınız nakit para desteği İNG Bank ile geliyor. Türkiye’nin en çok kredi veren özel bankaları arasında yer alan ING Bank müşterilerine yeni bir kredi fırsatı daha sundu.

Sunulan yeni fırsat ile 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı tanırken vatandaşa ilk taksit ödemesi için 3 ay erteleme imkanı sunulması da büyük bir avantaj olarak öne çıktı. ING Bank Turuncu Ekstra Nakit İade desteği ile sunulan kampanya sayesinde vatandaş rahat bir nefes alacak.

NE? NASIL?  Tam 11.000 TL ve 36 Ay Vade Düşük Faizli Kredi Kampanyası Rekora Koşuyor!

 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerden banka belirli evraklar talep etmekte olup bu belgeler şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Kimlik numarası yazan T.C. kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet gibi kimlik belgesi,
  • Türk vatandaşı olmayan kişiler için oturma izin belgesi ve pasaport,
  • Son 3 ay içerisinde kredi başvurusu yapacak olan kişinin oturmuş olduğu adresi gösteren ikamet belgesi,
  • Elektrik, su, doğalgaz gibi bir fatura,
  • Kişinin aylık gelirini gösteren maaş bordrosu, vergi levhası, kira sözleşmesi gibi aylık gelirini gösteren belge.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Yapılan son düzenlemelerin ardından ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselirken ne yazık ki ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı da yükseldi. Son güncelleme ile ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı Ekim 2020 için açıklanan son rakam yüzde 1.24 oldu.

NE? NASIL?  TOKİ Flaş Haber Verdi! Ev Almak İsteyenler Bu Fırsat Kaçmaz...

 

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKMEK İSTEYENLER İÇİN ING BANK KREDİ HESAPLAMA EKRANI 2020

Düzenlemenin ardından ING bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.24 olurken 50 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık ödemeleri ise 1.804 TL oldu.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenlemenin ardından 60 ay olan ihtiyaç kredisi vadesi 36 ay ile sınırlandırılmış ve en uzun vadeli ihtiyaç kredisi 36 ay ile sınırlandırıldı.

Bu nedenle ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için aylık taksit tutarları biraz daha yükselmiş oldu. Ancak vade süresi kısaldığı için toplam faiz yükü düşmüş oldu.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR, NASIL KREDİ ÇEKİLİR?

ING Bank tarafından sunulan kredi fırsatından yararlanmak isteyen kişiler için farklı başvuru seçenekleri sunuluyor.

NE? NASIL?  İnternetten ek gelir nasıl kazanılır?

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için Türkiye genelinde bulunan yüzlerce ING Bank şubesi üzerinden, ING internet bankacılığı ve ING Bank mobil şube üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir.