Sadece kimlik numarası ile başvuru yapan tüm emeklilere 15 bin lira duyurusu geldi. Emeklilerin bayram etmesini sağlayacak yeni duyuru ile alakalı olarak merak edilen detaylar da belli oldu.

Kimlik numarası ile başvuru yapacak olan emeklilerin yanı sıra ev hanımları, çalışan kişiler ve çalışmayan kişiler gibi akla gelebilecek herkeste sunulan bu imkandan yararlanabilecek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AYNI GÜN 15 BİN TL HESAPTA! 

Sunulan yeni fırsat ile sabit geliri olmayan kişilerde başvurularının kabul edilmesi halinde 15 bin liraya kadar kredi fırsatından yararlanma imkanı edecekler.

Üstelik kredi başvurusu için kefil, aylık gelir belgesi ya da başka ek şartlar talep edilmeyecek. Vatandaş sadece tek bir kısa mesaj göndererek 15 bin lira kredi çekmek için imkan sahibi olacak.

NE? NASIL?  Faizsiz Kredi Müjdesi Geldi! Kredi Çekmek İsteyen Herkesi İlgilendiriyor!

15 bin TL SMS kredi başvurusu yapan kişilerin kredi onayı almaları halinde başvuru yaptıkları tutar direkt olarak hesaba yatırılacak. Yani pandemi döneminde vatandaşın bankaya dahi gitmesine gerek kalmadan 15 bin lira aynı gün hesabına yatırılarak kullanımına hazır hale getirilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİNANSBANK 15 BİN TL SMS KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, BAŞVURU NUMARASI KAÇ?

Çalışan, çalışmayan, ev hanımı olan kadınlara ve emeklilere Finansbank’tan büyük müjde geldi.

Sadece tek bir mesajla 15 bin lira kredi kullanma imkanı sunan Finansbank kredi onayı vermiş olduğu müşterilerinin hesaplarına ödemelerini direkt olarak yapacak.

QNB Finansbank 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği imkanından yararlanmak isteyen kişilerin yaşadıkları maddi sorunlardan kurtulmak ve ekonomik olarak rahatlamak için tek yapmaları gereken 5030 numarasına kimlik numaralarını yazarak göndermek.

NE? NASIL?  Kredi Borcu Olanlara Müjde! Başvuranlara 1441 TL İade Ediliyor...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QNB FİNANSBANK TANIŞMA KREDİSİ KAMPANYASI İLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KULLANMA FIRSATI! 

Daha önce Finansbank’tan kredi kullanmayan kişilere sunulan kredi kampanyası ile tanışma faizi oranı üzerinden çok daha düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuldu.

Kampanyadan yararlanan emekliler, ev hanımları, asgari ücretli çalışanlar ve işsiz olan kişiler kredilerini bugün kullanarak nakit paralarına kavuşurlarken ödemelerine ise 3 ay sonra 2021 yılında başlama imkanı elde edecekler.

BAŞKA BANKALARA BORCU OLANLARA BORÇ TRANSFER KREDİSİ MÜJDESİ VERDİ! 

QNB Finansbank tarafından ihtiyaç kredisi yanı sıra borç transfer kredisi müjdesi de geldi. Başka bankalara olan konut, ihityaç ve taşıt kredisi borçlarının yanı sıra kredi kartı borcu olan kişilere de sunulan kampanya kapsamında düşük faiz oranları ile tüm borçlarınızı tek bir bankada toplama imkanı sunuluyor.

NE? NASIL?  Otomatik ödeme talimatının yararları ve zararları

Bu sayede aylık taksit tutarının düşürülmesi sağlanarak vatandaşa borç ödeme kolaylığı sağlanıyor. Borç transfer kredisi için elden ödeme yapılmıyor ve direkt olarak alacaklı olan bankalara ödeme yapılarak borç kapatılıyor.

Kampanya farklı bankalara borcu olan kişilere tek bir bankaya borç ödeme kolaylığı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler QNB Finansbank şubeleri üzerinden başvuru yaparak tüm borçlarını tek bir bankada toplama kolaylığından yararlanıyro.

QNB FİNANSBANK’TAN 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!