Ekonomide yaşanan dalgalanma vatandaşın borç yükünü arttırırken borcu olanlara müjdeli haber geldi. 50 bin lira kredi desteği ile borcu olanlar rahat bir nefes alacak, vatandaş borç derdinden kurtulacak.

BANKALARDAN BORÇ KAPATMA KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ! 

Halk arasında borç transfer kredisi adı ile de anılan borç kapatma kredisi vatandaşa büyük kolaylık sunuyor. Ekonomide meydana gelen dalgalanma ve korana virüs salgını nedeniyle çok sayıda kişinin gelir kaybı yaşaması sonrasında bankalara olan borçlarda rekor oranda yükseliş yaşanmıştı.

Hem devlet bankaları hem de özel bankalar bu süreçte müşterilerine özel borç kapatma kredisi veriyorlar. İşte o bankalar ve kredi kampanyaları…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEB BORÇ KAPATMA KREDİSİNİ KİMLER ALABİLİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düşük faizli borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan TEB herhangi bir ek ücret ve komisyon talep etmeden borç kapatma kredisi vermesi nedeni ile tercih ediliyor.

NE? NASIL?  Kredi Notu Artık Problem Değil! Milyonlarca Vatandaşı İlgilendiriyor... Herkese 100 Bin TL Kredi Veriliyor...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİNİ KİMLER ALABİLİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Farklı bankalara olan borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen kişilere Vakıfbank 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme sonrası 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Vakıfbank diğer bankalara olan borçlarınızdan kurtulma imkanı tanıyor.

Vakıfbank tarafından sunulan kredi imkanından yararlanmak isteyen kişilerde aranılan tek şart ise son 6 aylık zaman dilimi içerisinde düzenli sigortalı bir işte çalışmak olarak öne çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ İLE SİZDE BORÇLARINIZDAN KURTULABİLİRSİNİZ! 

Denizbank 36 ay vadeli borç kapatma kredisi kullanan kişiler için aranılan tek şart ise Denizbank maaş müşterisi olmak. Kefilsiz borç kapatma kredisi veren Denizbank başka bankalardan maaş alan kişileri ise maaşını kendi şubelerine taşıması halinde borç kapatma imkanı veriyor.

NE? NASIL?  Hükümetten aylık 914 TL para yardımı! Peki başvuru şartları neler?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BORÇLARIMDAN KURTULMAK İSTİYORUM DİYENLERE QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ 

En uygun şekilde borçlarından kurtulmak isteyen kişilere borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan Finansbank tarafından kredi verilmesi için banka şubelerinden şahsen başvuru yapılması yeterli oluyor.

Başvurusu kabul edilen kişilere uygun koşullarda aynı gün içerisinde borç kapatma kredisi veriliyor ve tüm bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toplayarak tek bir taksitle ödeme kolaylığından yararlanabiliyorsunuz.